Édesszájú kínaiak adnának munkát 150 embernek

2010. július 30. 10:19 Szoljon.hu
lenni pici beruházász, örül neki | Kunhegyesre betették a lábukat a kínaiak. De nem kínai áruházat nyitottak, hanem beruházóként érkeztek a városba.

Mik ezek?

X
A sorban látható gombokkal a webes közösségi hálózatokon - iWiW, Facebook - fejezheted ki egy kattintással tetszésedet vagy
oszthatod meg a cikkel kapcsolatos véleményedet ismerőseiddel.

"Tetszik" / "Like" gomb. Ezzel a gombbal a Facebookon fejezheted ki tetszésedet a cikkel kapcsolatban - üzenőfaladon
egyszerűen csak annyi jelenik meg, hogy kedveled ezt a cikket. Ha most éppen be vagy jelentkezve a Facebookra, akkor azt is
látod, hogy ismerőseid közül valakinek tetszett-e már ez az írás. Ha nem vagy bejelentkezve, a gomb megnyomása után ezt
egyszerűen megteheted. (Ez a gomb tényleg csak egy szimpla tetszésnyilvánítás - ha a cikkel kapcsolatban egyből véleményt is
megosztanál, akkor használd a cikk alatti szürke hátterű sorban található "Facebook" feliratot.)

"Megosztás az iWiW-en" gomb. Ezzel a gombbal a legnépszerűbb magyar közösségi oldalon, az iWiW-en tudsz tartalmat
megosztani. A felugró ablakban beírhatod véleményedet is, és ha épp nem vagy bejelentkezve, egyben azt is megteheted.

Megköttetett a szerződés a kunhegyesi önkormányzat és egy kínai befektető között. Utóbbi a várostól megvásárolt 5 hektáros területen zöldmezős beruházásban egy süteménygyárat létesít.


A szerződés értelmében a beruházó vállalta, hogy jövő év végéig 150 embernek ad munkát az új üzemben. Amennyiben a beruházás meghiúsulna, az érintett területet az önkormányzat visszavásárolja.

Tetszett a cikk? Ossza meg!
 iWiW 
  • A+
  • A-
  • P
  • @>
  • |<

A cikk küldése e-mailben

X
Cikk címe:
Édesszájú kínaiak adnának munkát 150 embernek

Biztonsági kód
A fenti képen látható ellenőrzőkód:

*-al jelzett mezők kitöltése kötelező!

Cikk megosztása a közösségi portálokon

X

Hozzászólások –

eddig 1 hozzászólás érkezett
HOZZÁSZÓLOK
időrend: növekvő | csökkenő
  • 1. armedX 2010. július 30. 16:07

    Kokainos süti? Vagy marihuánás?

  • Jelentem a moderátornak!

    X

    Édesszájú kínaiak adnának munkát 150 embernek


    Kokainos süti? Vagy marihuánás?

    Biztonsági kód
    A fenti képen látható ellenőrzőkód:

Hozzászólok a cikkhez

A cikkhez csak bejelentkezett olvasóink szólhatnak hozzá.  Miért kell regisztrálnom? Bejelentkezek | Regisztrálok

Miért kell regisztrálnom?

X
Olvasóink fáradhatatlan aktivitásának köszönhetően az elmúlt évek során a megye meghatározó fórumává váltunk,
ahol cikkeink kapcsán értékes viták, párbeszédek alakultak ki. Ahogy e fórum résztvevőinek száma egyre növekedett,
sajnos a komoly hozzászólások közé egyre gyakrabban keveredtek céltalan, romboló beírások. Ezért éreztük úgy,
hogy eljött az ideje annak, hogy a kommentelés lehetőségét regisztrációhoz kössük, kiszűrve az értelmes fórumozást
zavaró tartalmakat. A regisztrációt ugyanakkor a korábbinál lényegesen egyszerűbbé tettük: elég csak nevet,
fehasználói nevet és emailt megadni. Reméljük olvasóink is úgy gondolják, hogy megéri megtenni ezt az egyszeri és
egyszerű lépést azért, hogy barátságosabb közegben, értelmesebb mederben folytatódhassék a párbeszéd.
(Ha problémája akad a regisztrációval vagy a hozzászólás új módjával, "hozzászólás" tárggyal írjon levelet a szoljon@szoljon.hu címre.)

Napi horoszkóp astronet

< >

Receptajánlat Mindmegette

Makaróni sajtkrémmel

Makaróni sajtkrémmel

A tésztát a szokásos módon, bő, forrásban lévő, sós vízben megfőzzük. Hideg vízzel leöblítjük és lecsöpögtetjük. Olvasztott vajra szedjük. A tejfölben kikeverjük a tojássárgáját és a...

Házhoz visszük a híreket!

Rovatok