2017. május 27.

Kosárlabda | Szakított a klub hagyományaival a Szolnoki Olaj, és egy fiatal, ugyanakkor felkészült, másik kosárlabda-kultúrából érkező trénert szerződtetett.

Vojvoda Szolnokon folytatja, Milosevic visszatér a spanyol ligából

2017. május 22.

SAJTÓKÖZLEMÉNY | A bajnoki küzdelem végével már a jövő szezonra koncentrál a Szolnoki Olaj KK. A kosárlabda klub minőségi igazolásokkal és erős külföldi sorral készül, az pedig már biztos, hogy a csapatkapitány Vojvoda Dávid újabb két évig a Szolnok sikereiért játszik tovább. A harcos mentalitású korábbi közönségkedvenc, Strahinja Milosevic is visszatér. Új támogatóval megújult szemléletű csapat épül Szolnokon, amely a közönséggel is újra egymásra talál.

Kikapott az Olaj a ZTE ellen

2017. május 21.

KOSÁRLABDA NB I. | Utolsóként a ZTE jutott be a legjobb négy közé a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a negyeddöntő mindent eldöntő vasárnapi ötödik meccsén pályaválasztóként nyert a Szolnok ellen.

Nyert az Olaj, az ötödik meccs dönt

2017. május 19.

Kosárlabda | Kiélezett hajrát hozott a negyedik találkozó, de nem adta le előnyét a Szolnok.

A ZTE ma lezárná, az Olaj folytatná a párharcot

KOSÁRLABDA | Az Alba Fehérvár már ott van a legjobb négy között, ahova akár már ma este bejuthat a Körmend, a Falco és a ZTE is. Az Olaj szándéka természetesen az, hogy csak vasárnap derüljön ki, mely csapat játszhat a székesfehérváriakkal a döntőért.

Pénteken Szolnokon rendezik a negyedik meccset, lépéselőnyben a ZTE

2017. május 18.

KOSÁRLABDA  | Nem sikerült Zalaegerszegen nyernie az Olajnak, ugyanis a vendéglátók 17 pontos győzelmet arattak, és ezzel 2–1-re vezetnek az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcában.

Még nincs minden veszve, de a mai négy negyed igen

2017. május 16.

Kosárlabda | Az Olaj mind a négy negyedet elvesztette a mai párharcban. Az állás 2-1 a ZTE javára, de van még remény a 4 közé jutásra.

A szolnokiak jó védekezése lehet a kulcs a ZTE ellen

KOSÁRLABDA | Folytatódik az erőltetett menet a férfibajnokságban. A negyeddöntők harmadik mérkőzéseit rendezik ma, egy párharc be is fejeződhet. Ez pedig az Alba–KTE.

Egyenlített az Olaj a ZTE ellen

2017. május 13.

kosárlabda | A bajnoki címvédő Szolnoki Olaj KK idegenbeli vereség után fogadta a Zalakerámia ZTE KK-t a két együttes negyeddöntős párharcának második mérkőzésén.

Kötelező javítani

Kosárlabda  | A negyeddöntő második meccsén a címvédő Szolnoki Olaj KK a Zalaegerszeg csapatát fogadja, ma 16 órakor a Tiszaligeti Sportcsarnokban.

| 1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | 31 - 40 | 41 - 50 | 51 - 60 ... | >>