Friss hírek

2005.12.06. 13:01

Biblia-naptár szexi címlapfotóval

Templombelsőben meztelenül pózoló szép fiatal lány fotójával a címoldalán jelent meg az egyik nürnbergi evangélikus ifjúsági közösség 2006-os Biblia-naptára, írja a Bild című német lap.

BAMA

Az egyházközséghez tartozó hívek és előljárók a szívükhöz kaptak, amikor meglátták az amúgy mutatós kiadványt. "Istentelen, bűnös!", hangzottak az első reakciók, az egyik helybeli pap azonban védelmébe vette a kalendárium ifjú szerkesztőit. "Nem akartak a fiatalok senkit provokálni, csak a maguk módján közelítettek a Bibliához. Nincsen ezzel semmi baj. Különben is, az egyházközség előljárói megáldották a naptárt, mielőtt forgalomba került", érvelt a lelkipásztor.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szoljon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szoljon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!