2025.03.21. 11:19
Horrorbaleset a 31-esen: személyautó és betonszállító ütközött, a sofőrt ki kellett vágni – képgalériával
Horrorisztikus baleset történt péntek reggel Jászberényben: egy személyautó és egy betonszállító teherautó csapódott egymásnak a 31-es főút és Szelei út kereszteződésénél. A roncsok közé szorult sofőrt a tűzoltóknak kellett kivágniuk – állapotáról egyelőre nincs információ.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság beszámolója szerint a súlyos ütközés 8:20 körül történt. A baleset jászberényi helyszínen pokoli látvány fogadta a kiérkező mentőket és hatóságokat: a személyautó teljesen összeroncsolódott, a teherautó pedig az út közepén megállva torlaszolta el az utat.

Fotó: Pesti József
Baleset Jászberényben: sokáig helyszínelnek
A rendőrség teljes útlezárás mellett kezdte meg a helyszínelést és a műszaki mentést a Szelei úti és a Nagykátai úti körforgalmak közötti szakaszon. Jelenleg csak Nagykáta irányába lehet közlekedni az elkerülő úton.
Baleset Jászberényben
Fotók: Pesti JózsefNémeth Ádám, a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője is megerősítette hírportálunk helyszíni információit: a személyautó vezetője beszorult a roncsba, a jászberényi hivatásos tűzoltók feszítővágóval szabadították ki, majd átadták a mentőknek. A balesetben más személyi sérülés nem történt, de a mentés és a helyszínelés még órákig tarthat. Az ügyben a hatóságok vizsgálatot indítottak.