2025.05.14. 14:30
Nem az volt, aminek látszott – furcsa autót állítottak meg Fegyverneken
Egy 34 éves kunmadarasi férfit igazoltattak a rendőrök május 13-án délelőtt Fegyverneken. Az intézkedés során kiderült, hogy a sofőr nem rendelkezik vezetői engedéllyel, ráadásul az autóján olyan rendszám volt, amelyet egy másik járműre adtak ki.
Egy kunmadarasi lakos közlekedett személyautóval Fegyverneken május 13-án délelőtt, amikor a rendőrök ellenőrizték – tájékoztatta hírportálunkat a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

Az egyenruhások megállapították, hogy a 34 éves férfinek nincs vezetői engedélye, illetve a járművön lévő rendszámot egy másik autóra adták ki. Előállították a Törökszentmiklósi Rendőrkapitányságra, ahol egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett miatt gyanúsítottként kihallgatták. Ezt követően a férfit engedély nélküli vezetés miatt szabálysértési őrizetbe vették.