Galériával

2021.06.08. 11:30

Ünnepi szentmisén emlékeztek meg a pedagógusokról Karcagon

Az elhunyt tanárokról, igazgatókról, óvodapedagógusokról név szerint is megemlékeztek.

Daróczi Erzsébet

A Karcagi Katolikus Egyházközség hétfőn Gulyás Zsolt plébános, érseki tanácsos által celebrált ünnepi szentmise keretében emlékezett meg a város pedagógusairól. Az aktív és nyugdíjas pedagógusokat az egyházközség vezetői, illetve a Györffy István Katolikus Általános Iskola vezetősége hívta és várta erre az alkalomra.

Az elhunyt tanárokról, igazgatókról, óvodapedagógusokról név szerint is megemlékezett Gulyás Zsolt. Az ünnepi szentmise után a plébánia kertjében látta vendégül az egyházközség a pedagógusokat, ahol Sipos Antal fuvola játéka után Horváth Rémusz Miklós hitoktató, a Karcagi Római Katolikus Egyházközség világi elnöke köszönte meg a város óvodás és iskolás gyermekeit oktatók munkáját.

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szoljon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szoljon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában