Kultúra

2025.02.10. 18:30

Különleges programsorozat indul Szolnokon, ezt kell tudni róla

Magyarság és hagyomány címmel különleges előadás-sorozatot indít Szolnokon a Verseghy Ferenc Könyvtár és az Ifjúság Egészséges Életéért Alapítvány.

A programsorozatról hétfőn sajtótájékoztatót tartott Mohi Márk (balra), Kálmán Noémi és Verebes György

Fotó: Mészáros János

A Verseghy Ferenc Könyvtár és az Ifjúság Egészséges Életéért Alapítvány „Magyarság és hagyomány” címmel előadás-sorozatot indít Szolnokon. Neves történészek, írók és művészek tartanak előadásokat a hagyományról, történelemről és hitről. 

A programról, annak mondanivalójáról a házigazda, Verebes György Munkácsy-díjas festőművész, a Szolnoki Művésztelep vezetője, valamint Mohi Márk önkormányzati képviselő, az Ifjúság Egészséges Életéért Alapítvány elnöke és Kálmán Noémi, a Verseghy Ferenc könyvtár munkatársa tartott hétfőn sajtótájékoztatót.

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szoljon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!