Galériával / Labdarúgás - NB III.

2020.12.06. 17:19

Túl sok hibát vétett a Tiszafüred, így vereséggel zárta az évet

Miután a Jászberény vasárnapi mérkőzése elmaradt, mivel ellenfele, a Sajóbábony nem állt ki, így csak a Tiszafüredért szoríthattunk az NB III. Keleti csoportjának 21. fordulójában.

Ábrahám Tamás, Varga Balázs

Fotó: Pesti József

A Putnok elleni találkozón a TVSE szerzett vezetést a 16. percben, ám húsz perc múlva már a vendégek vezettek 3–1-re. A hideg zuhany után még sikerült az első félidőben szépíteni Kalmár Ferenc tizenegyesével, ám a második játékrész elején ismét elhúzott két gólra a Putnok. Kalmár még egyszer betalált, de ez kevés volt, megérdemelt 4–3-as vendéggyőzelem született.

Úgy tűnik, a Tiszafüred elfáradt az idény végére. Ha a pontokat nézzük, a bennmaradás szempontjából nem áll rosszul a csapat, de várhatóan nehéz tavasz elé néz.

TISZAFÜREDI VSE – PUTNOK FC 3–4 (2–3)

Lipcsey Elemér Sporttelep, zárt kapuk mögött. Vezette: Takács Ákos (Ancsin Zoltán, Dobsonyi László)

Tiszafüred: Sándor B. – Há­da, Mészáros N., Kalóz, Csiki N., – Szan­ku (Barna V., 46.), Szövetes (Vincze P., 46.), Bar­zsó, Gajda – KALMÁR F., SZABÓ T. Edző: Dorcsák Zoltán

Putnok: Pápai – Horváth Cs., SRAM­KÓ (Budaházi, 91.), MER­TSE, ZIMÁNYI (Takács T., 63.), Madarász (Kréti, 91.), Csir­szki, Kismarton (Ga­lam­bosi, 80.), Mahalek, Lakatos M., ÁDÁM F. Edző: Fehér Balázs

Gólszerzők: Gajda (16.), Kalmár F. 2 (42. – tizenegyesből, 73.), ill. Ádám F. (21.), Mertse 2 (30., 51.), Csirszki (36.)

Dorcsák Zoltán: – Mérhetetlenül csalódott vagyok.

Fehér Balázs: – Férfias, fordulatos mérkőzésen jobban kihasználtuk a lehetőségeinket, ezzel nyertünk.

További eredmények: Sajóbábony–Jászberény 0–3 (játék nélkül), Tiszaújváros–Diósgyőr II. 2–2, Kisvárda II.–Gyöngyös 1–3, Cegléd–Füzesgyarmat 2–1, Tiszakécske–Hatvan 4–1, Balassagyarmat–Tállya 4–1, Salgótarján–Sényő 1–0, Mezőkövesd II.–BVSC-Zugló 0–2, DVSC II.–Eger 0–2