Labdarúgás / Galériával

2022.04.24. 21:30

A Tiszafüred nyerte a megyei rangadót

A labdarúgó NB III. Keleti csoportjának bajnokság 32. fordulójában a vendég Tiszafüred két góllal győzött a Jászberény otthonában. A Törökszentmiklós viszont csak döntetlent játszott az ugyancsak a kiesés ellen küzdő Tállya csapatával.

Fotó: Pesti József

Jászberényi FC–Tiszafüredi VSE 0–2 (0–1)

Jászberény, 300 néző. Vezette: Horváth Máté (Szabó Ferenc, Kövér Tamás)

JFC: Menczeles – Németh N. (Micskó), Tóth O., Szanyi, László – Erdős, Balla – Muhari (Kurunci), Szőllősi, Nagy Sz. (Borics) – Szanku. Edző: Német Gyula.

TVSE: Tajti B. – Illés, Mészáros N. (Háda), Vincze, Kalóz – Mácsai, Bódis (Tomola), Barzsó – Kertész (Bojtos), Szabó V. (Barna B.), Barna V. Edző: Dorcsák Zoltán.

26. perc: Mácsai László kiugratásával Barna Viktor lépett ki a védők között, majd 14 méterről kilőtte a bal felső sarkot, 0-1.

59. perc: Kertész Tamást buktatta Erdős Gábor a tizenhatoson belül, a megítélt tizenegyest a sértett  magabiztosan értékesítette, 0-2.

TFC-Veteriner–Tállya 2–2 (0–1)

Törökszentmiklós, 200 néző. Vezette: Dobai János (Pogonyi Ferenc, Ancsin Zoltán)

TFC: Csáki – Lakatos K., Tóth N. (Kinyig), Gyürki M., Csúri D., Telinger – OROVECZ, KATONA GY., Kiss Cs. – Rimóczi (Gusztafik), Pataki. Edző: Gergely Mátyás.

Gólszerzők: Orovecz 2 (70., 73.), ill. Demkó (39.), Kiss B. (50.)