Röplabda

2022.11.17. 07:00

Kikaptak a szolnoki röplabdások Dágon

Már a kezdésnél nagyon elhúzott a Dág, az első játszmában öt, majd tíz pont is volt a különbség, 25–15.

Molnár Róbert

Forrás: Illusztráció

Fotó: Shutterstock

A második játékrészben némileg magára talált a Szolnok csapata, de itt is 5–10 pontos különbség volt szinte végig a felek között, 25–14 lett a játszma vége.

A harmadik játékrészben viszont megrázta magát csapatunk, végig méltó ellenfélnek bizonyult, sőt, többször vezetett is. A Dág azonban meghúzta a játszma végét, amely így az utolsó volt, 25–23-at mutatott az eredményjelző.

Dág KSE–Szolnoki RK 3:0 (15, 14, 23)

Dág, 88 néző. V.: Halász E., Veress.

SZOLNOK: Acsai 3, Guzmics 2, Fenyvesi 10, Csombor, Bíró 5, Reiner 8. Csere: Földes (liberó), Timár. Vezetőedző: Gulyás Ferenc.

Zirigh Balázs, a Dág edzője:

– Stabilan játszottunk az első két szettben, hamar le tudtuk zárni a labdameneteket. A végén jól jött a sok rontásuk.