Mezőtúri siker a megyei rangadón

Megyei csapatok találkoztak a férfi kézilabda NB II. Délkeleti csoportjában.

Molnár Róbert

Fotó: Kiss János

Az NB. II. Dél-keleti csoportjában a hétvégén a szolnoki Tiszavirág Arénában csaptak össze megyei csapataink. Sok gól esett a mecscsen. Már a harmadik percben 4–1-re vezetett a Mezőtúr, az egyenlítésre a 18. percig kellett várni, 13–13. Ezt követően elhúzott a Szolnok, majd a 45. percben újra egál lett az állás: 25–25. Onnantól azonban a túri alakulat megtartotta vékony előnyét.

SZOLNOKI KC–MEZŐTÚRI AFC 32–34 (20–17)

Legjobb góllövők: Szolnok: Gál D. (6), LedacsKis (5), Csibrány (4)., Mezőtúr: Zalai (8), Zvolenszki (7)

További megyei eredmények: Törökszentmiklós-Székács KE–Kondoros 38–23, Újkígyós–Kunszentmárton 31–29.