2018.07.20. 09:30
Két hét múlva indul az NB III.
Az MLSZ versenybizottsága elkészítette az NB III. 2018/19-es kiírásának őszi menetrendjét.
A szolnokiak a Salgótarjáni BTC ellen kezdenek
Fotó: Mészáros János
1. forduló:
augusztus 4–5., 17.00.
Szombat: Szolnok–Salgótarján, Cigánd–Jászberény, DEAC–Putnok, Eger–Tiszaújváros, Füzesgyarmat–Nyírbátor, Gyöngyös–Sényő.
Vasárnap: ESMTK–Tállya, DVTK II–Sajóbábony.
2. forduló:
augusztus 11–12., 17.00.
Szombat: Putnok–Szolnok, Jászberény–Gyöngyös, Nyírbátor–Eger, Tiszaújváros–DEAC, Sajóbábony–ESMTK, Tállya–Cigánd.
Vasárnap: Sényő–Füzesgyarmat, Salgótarján–DVTK II.
3. forduló:
augusztus 18–19., 17.00.
Szombat: Szolnok–Tiszaújváros, Jászberény–Tállya, Cigánd–Sajóbábony, DEAC–Nyírbátor, Eger–Sényő, Füzesgyarmat–Gyöngyös.
Vasárnap: ESMTK–Salgótarján, DVTK II–Putnok.
4. forduló:
augusztus 25–26., 17.00.
Szombat: Nyírbátor–Szolnok, Füzesgyarmat–Jászberény, Gyöngyös–Eger, Putnok–ESMTK, Salgótarján–Cigánd, Sajóbábony–Tállya.
Vasárnap: Sényő–DEAC, Tiszaújváros–DVTK II.
5. forduló:
szeptember 1–2., 16.00.
Szombat: Szolnok–Sényő, Jászberény–Sajóbábony, Cigánd–Putnok, DEAC–Gyöngyös, Eger–Füzesgyarmat, Tállya–Salgótarján.
Vasárnap: ESMTK–Tiszaújváros, DVTK II–Nyírbátor.
6. forduló:
szeptember 9., 16.00.
Vasárnap: Gyöngyös–Szolnok, Eger–Jászberény, Füzesgyarmat–DEAC, Sényő–DVTK II, Nyírbátor–ESMTK, Tiszaújváros–Cigánd, Putnok–Tállya, Salgótarján–Sajóbábony.
7. forduló:
szeptember 15–16.
Szombat: Szolnok–Füzesgyarmat, Jászberény–Salgótarján, Cigánd–Nyírbátor, DEAC–Eger, Sajóbábony–Putnok, Tállya–Tiszaújváros, 16.00.
Vasárnap: ESMTK–Sényő, DVTK II–Gyöngyös, 15.30.
8. forduló:
szeptember 29–30., 15.30.
Szombat: Eger–Szolnok, DEAC–Jászberény, Gyöngyös–ESMTK, Nyírbátor–Tállya, Tiszaújváros–Sajóbábony, Putnok–Salgótarján.
Vasárnap: Füzesgyarmat–DVTK II, Sényő–Cigánd.
9. forduló:
október 6–7., 14.30.
Szombat: Szolnok–DEAC, Jászberény–Putnok, Cigánd–Gyöngyös, Salgótarján–Tiszaújváros, Sajóbábony–Nyírbátor, Tállya–Sényő.
Vasárnap: ESMTK–Füzesgyarmat, DVTK II–Eger.
10. forduló:
október 13–14., 14.30.
Szombat: Szolnok–Jászberény, DEAC–DVTK II, Eger–ESMTK, Füzesgyarmat–Cigánd, Gyöngyös–Tállya, Nyírbátor–Salgótarján, Tiszaújváros–Putnok.
Vasárnap: Sényő–Sajóbábony.
11. forduló:
október 20–21., 14.00.
Szombat: Jászberény–Tiszaújváros, Cigánd–Eger, Putnok–Nyírbátor, Salgótarján–Sényő, Sajóbábony–Gyöngyös, Tállya–Füzesgyarmat.
Vasárnap: DVTK II–Szolnok, ESMTK–DEAC.
12. forduló:
október 27–28.
Szombat: Szolnok–ESMTK, DEAC–Cigánd, Eger–Tállya, Füzesgyarmat–Sajóbábony, Gyöngyös–Salgótarján, Nyírbátor–Tiszaújváros, 14.00.
Vasárnap: DVTK II–Jászberény, Sényő–Putnok, 13.30.
13. forduló:
november 3–4., 13.30.
Szombat: Cigánd–Szolnok, Jászberény–Nyírbátor, Tiszaújváros–Sényő, Putnok–Gyöngyös, Salgótarján–Füzesgyarmat, Sajóbábony–Eger, Tállya–DEAC.
Vasárnap: ESMTK–DVTK II.
14. forduló:
november 10–11., 13.30.
Szombat: Szolnok–Tállya, DEAC–Sajóbábony, Eger–Salgótarján, Füzesgyarmat–Putnok, Gyöngyös–Tiszaújváros.
Vasárnap: ESMTK–Jászberény, DVTK II–Cigánd, Sényő–Nyírbátor.
15. forduló:
november 17., 13.00.
Szombat: Sajóbábony–Szolnok, Jászberény–Sényő, Cigánd–ESMTK, Nyírbátor–Gyöngyös, Tiszaújváros–Füzesgyarmat, Putnok–Eger, Salgótarján–DEAC, Tállya–DVTK II.
16. forduló:
november 24–25., 13.00.
Szombat: Salgótarján–Szolnok, Jászberény–Cigánd, Tállya–ESMTK, Putnok–DEAC, Tiszaújváros–Eger, Nyírbátor–Füzesgyarmat.
Vasárnap: Sajóbábony–DVTK II, Sényő–Gyöngyös.
(A szezon a március 2–3-i hétvégén folytatódik, a mérkőzések 14.30-kor kezdődnek).
Jászsági derbi a kupanyitányon
Magyar Kupa, 1. forduló: augusztus 4. (szombat), 17.00.
Párosítások: Martfű–Csépa, Szajol–Rákóczifalva, Jánoshida–Újszász, Jászfényszaru–Jászárokszállás, Tószeg–Törökszentmiklós, Karcag–Tiszafüred, Kisújszállás–Mezőtúr, Fegyvernek–Kunhegyes.
A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidő döntetlennel zárul, azonnali tizenegyesrúgások következnek.