nfl

2021.10.18. 09:00

Továbbra is hibátlan az Arizona

Az Arizona Cardinals a Cleveland Brownst is legyőzte, így a mezőnyben egyedüliként továbbra is százszázalékos a profi amerikaifutball-ligában (NFL).

A Cardinals idegenben lépett pályára szezonbeli hatodik mérkőzésén, ám ez sem jelentett gondot neki, a második negyed elején már 20-0-ra vezetett. A folytatásban a hazaiak közelebb zárkóztak, a nagyszünetben 14-23 volt az állás, a második félidőben viszont már csak a Cardinals játszott eredményesen, és végül 23 ponttal diadalmaskodott.

Az Arizona irányítója, Kyler Murray 229 passzolt yarddal és 4 touchdown-átadással zárt.