2007.09.18. 07:57

Kiváló szolnoki eredmények az országos bajnokságokon

A összetett országos atlétikai bajnokság küzdelmeit Budapesten a Puskás Ferenc Stadionban rendezték meg, ahol szép eredményeket értek el a szolnoki fiatalok.

SZOLJON

Zsivotczki Attila távollétében a debreceni Szabó Attila (7545 pont) nyerte a tízpróbázók versenyét. A második helyen a szintén debreceni Skoumal Péter (7350) végzett. A harmadik hely a Szolnoki MÁV kiválóságának Polónyi Tamásnak jutott, aki 6925 pontot ért el. Az ifjúságiak mezőnyében Várady Péter, a Szolnoki Sportiskola fiatalja 5043 pontos új egyéni csúccsal a második helyet szerezte meg. Ugyancsak a Puskás stadionban az utánpótlás váltóbajnokságon a sportiskola 4x100 m-es leány váltója bronzérmes lett a 13 évesek mezőnyében.

Győrött rendezték meg az Európai Szenior Sportjátékok küzdelmeit. Nagy Zoltán, a Szolnoki MÁV veterán atlétája a 6000 méteres mezei futásban állt rajthoz. Zoli bácsi ezúttal is kiválóan teljesített és a második helyen ért célba a 70 éven felüliek korcsoportjában. Gratulálunk az örökifjú sportembernek!