2010.11.08. 15:29

Újabb rangadót veszítettek

A Fradi elleni hazai vereséget követően szombaton este a Honvéd, Kőér utcai uszodájában újabb rangadót vívott a Szolnoki Főiskola-Közgép vízilabdacsapata.

V. Cs.

Bár a második percben Georgescu révén a vendégek lőttek gólt, ekkor vezettek utoljára. A fővárosiak sorra érték el találataikat és második negyedben már 7-2 re is elhúztak leblokkoló vetélytársuktól.
A nagyszünetig azonban Pásztor duplájával 7-4-re szépítettek a szolnokiak. A folytatásban már ritkábban potyogtak a gólok. A harmadik negyedben a honvédos Jansik és a szolnoki Császár egy-egy találatot jegyzett, 8-5.  A zárófelvonásban a főiskolás csapat mindent a felzárkózás érdekében, de Gerritse gólja csak a plasztikázásra volt elegendő. A rangadó a Honvéd 8-6-os győzelmével ért véget.