2015.03.04. 16:56

Érik a Fradi-Máv összecsapás

A negyeddöntők első mérkőzéseit játszották a labdarúgó a Magyar Kupában. A Szolnoki MÁV FC csapata 3-1-re nyert Kisvárdán.

V.Cs.

A szolnokiak a legutóbb látott kezdőcsapatában két változás történt, Csirszki Martin és Lengyel Béla helyett Mile Krisztán, illetve Zsolnai Róbert lépett pályára.

Kisvárda Master Gold–Szolnoki MÁV FC 1-3 (0-2)

Kisvárda, 1100 néző. V: Radványi

KISVÁRDA: Szécsi G. – Kornutjak, Kardos N. (Molnár R., a 46.), Szűcs I., Farkas M. – Minczér, Erős G., Fodor A. – Nagy R. (Milovac, 58.), Bouard, Lucas (Brankovics, 87.). Szakmai igazgató: Révész Attila

SZOLNOK: Pokorni – Vári, Antal G., Papucsek, Fritz – Kenderes, Mile (Csirszki, 77.) – Nagy I. (Lengyel B., 70.), Tóth B. (B. Tóth, 70.), Rokszin – Zsolnai. Vezetőedző: Kis Károly

Gólszerzők: Szűcs I. (a 81. p.), illetve Nagy I. (az 5. p. ), Fritz (a 41. p.), Vári (11-esből, a 62. percben)

5. perc: Szécsi Gergő kapus a földre került, a labda Nagy István elé pattant, aki mintegy 40 méterről az üresen maradt kapuba ívelt, 0-1.
41. perc: Nagy István jobboldali beadására jól érkezett Fritz Attila, a mezőny legalacsonyabb játékosa 4 méterről a kapuba fejelt, 0-2.
63. perc: Tóth Bence baloldali szöglete után szabálytalankodtak Papucsek Barnával szemben, a bíró pedig tizenegyest ítélt. A büntetőből Vári Barna a kapu közepébe lőtte a labdát, 0-3.
64. perc: A gól után a közönség kórusban tüntetett Radványi Ádám játékvezető ellen, információink szerint sörrel le is locsolták a bírót, mindezekért percekig állt a játék.
81. perc: Bouard passzát Szűcs István értékesítette, 1-3.
További eredmények: Gyirmót–Újpest 0-0, Ferencváros–Csákvár 5-0, Videoton–Pécs 2-1

A visszavágókat április 1-jén rendezik. A Szolnok–Kisvárda párharcának győztese

Ferencváros–Csákvár páros csata továbbjutójával találkozik az elődöntőben.

A mérkőzést a második félidő elején egy időre leállította a játékvezető. Információink szerint ennek az volt az oka, hogy a közönség soraiból ismeretlenek sörrel locsolták le a játékvezetőt és az asszisztenseket.