FRISSÍTVE/LABDARÚGÁS

2017.12.10. 14:50

Megint pont nélkül maradt a MÁV FC a Tiszaligetben (galéria)

A másodosztályú bajnokság idei utolsó, 21. fordulójának tiszaligeti mérkőzésén a szolnoki együttes két góllal kikapott a Fradi fiókcsapatának számító Soroksártól, ezzel sorozatban ötödik vereségét szenvedte el a kék-fehér legénység.

Tóth László (jobbra) korán vezetést szerzett csapatának, amely nem élt a lehetőséggel

Fotó: Csabai István

SZOLNOKI MÁV FC – SOROKSÁR SC 1–3 (1–2)

Tiszaligeti Stadion, 300 néző. Vezette: Gyarmati II Tibor (Szilágyi Norbert, Baghy Csaba)

SZOLNOK: Hrabina – Molnár R., Balogh M., Horgosi (Ágoston, 58.), Papp Sz. (Olasz D. – a szünetben), Lakatos Cs. – Kenderes – Jaserevic, Farkas A., Pantovics (Angyal N., 74) – Tóth L.

Vezetőedző: Balogh Pál

Edző: Antal Gábor

SOROKSÁR: Kersák – Fülöp N., Dvorschák, Gyepes, Valencsik (Silye, 39.) – Gyömbér, HUSZÁK – Gárdos, Tamási Zs. (Csillag, 72.) LAKATOS I. – PÁL A. (Orosz M., 88.)

Vezetőedző: Lipcsei Péter

Gólszerzők: Tóth L. (9.), ill. Pál A. 3 (32., 41., 65.)

9. perc: Lakatos Csaba bal oldali pontos beadására jól érkezett Tóth László, a csatár hat méterről lőtt a Soroksár kapujába, 1–0.

32. perc: Huszák Tamás passzával Pál András lépett ki a védők közül, majd tizenöt méterről kilőtte a szolnoki kapu bal alsó sarkát, 1–1.

41. perc: A jobb oldalon elfutó Fülöp Noel kiváló cselek után önzetlenül középre passzolt a védők között kibujó Pál Andrásnak, aki alig pár méterről a hálóba kotorta a labdát, 1–2.

42. perc: Egy baloldali beadást Tóth László jó helyzetben a bal kapufa mellé fejelt.

55. perc: Pantovics Nikola került helyzetbe, a jobbkötő helyéről leadott nyolcméteres lövése azonban mellbe találta Kersák Roland kapust.

65. perc: Pál András mintegy húsz méterről tekert a hosszú sarokba, 1–3.

Fotós: Csabai István

Balogh Pál: – Korán vezetést szereztünk, de ezt nem tudtuk meglovagolni, mert átadtuk a területeket. A Soroksár pedig nem hibázta el a kínálkozó lehetőségeit.

Lipcsei Péter: – Jó csapatot vertünk meg, nagyon fontos és értékes idegenbeli győzelmet szereztünk.