LABDARÚGÁS/GALÉRIÁVAL

2019.10.09. 10:42

Három csapat őrzi veretlenségét a bajnokságban

A megyei harmadosztály hetedik körében az éllovasok közül csak a Jászdózsa botlott, miután a forduló rangadóján kikapott a Tiszaszőlőstől.

A tiszaszőlősi Győri Istvánt (kékben) sérülés miatt le kellett cserélni, de csapata nyert a rangadón

A hat találkozóból a Kőtelek–Besenyszög mérkőzés nem ment végig, mivel a vendégek nyolc játékossal álltak ki, viszont a második félidőben a létszámuk sérülések miatt hét alá csökkent, így az összecsapás 7–0-s állásnál félbeszakadt.

Az éllovas Tiszapüspöki ismét kiütéssel nyert, ezúttal kilenc gólt vágtak a Kétpónak, így továbbra is vezetik a bajnokságot. A második Kenderes a vártnál nehezebben, csupán 1–0-ra verte meg az utolsó előtti helyen álló Berekfürdőt.A harmadik pozícióba fellépett a Bánhalma, miután simán, 6–1-re nyert Tiszaburán.

Mögötte a Nagyiván áll jelenleg, amely gólgazdag meccsen (5–3) hozta el a három pontot a Szolnok Fanatic otthonából. A hétvégi rangadón a Tiszaszőlős nemcsak megőrizte veretlenségét a Jászdózsa ellen, hanem 3–1-re győzött is, így megelőzte ellenlábasát a tabellán. A jászsági gárda a harmadik helyről visszacsúszott a hatodikra.

Eredmények

Tiszapüspöki–Kétpó 9–0 (5–0)

Gólszerzők: Angyal 2 (10., 40.), Nagy A. (17.), Pintér I. 2 (25., 38.), Szedlák 2 (52., 61.), Deák K. (80.), Lukács D. (89.).

Kenderes–Berekfürdő 1–0 (1–0)

Gólszerző: Rapi (19.).

Tiszaszőlős–Jászdózsa 3–1 (1–0)

Gólszerzők: Győri J. (32.), Fehér 2 (47., 94.), ill. Kovács (49.).

Tiszabura–Bánhalma 1–6 (0–5)

Gólszerzők: Rácz R. (46.), ill. Kiss G. 2 (12. – tizenegyesből, 44.), Fekete Gy. (24.), Kabai (32.), Mida (45.), Háló (80.).

Kiállítva: Túró R. (88. – Tiszabura).

Szolnok Fanatic–Nagyiván 3–5 (1–4)

Gólszerzők: Korsós P. (20.), Kovács K. (55.), Ballabás (71.), ill. Farkas Z. 2 (10., 38.), Csehi 2 (16., 92.), Márki (23.).

Kiállítva: Gimeno (77. – Szolnok Fanatic).

Kőtelek–Besenyszög 7–0 (7–0)

Gólszerzők: Kelemen 2 (2. – tizenegyesből, 22.), Mága (21.), Fullajtár (24.), Kónya (26.), Pelczhoffer (30.), Bagi (41.).

Így állnak most a mesterlövészek

25 GÓLOS: Szedlák Zoltán (Tiszapüspöki).

15 GÓLOS: Angyal Csaba (Tiszapüspöki).

14 GÓLOS: Fehér Flórián (Tiszaszőlős).

8 GÓLOS: Fehér László (Kétpó).

7 GÓLOS: Antal István (Nagyiván), Márki Zsolt (Nagyiván).

6 GÓLOS: Hercegh János (Jászdózsa), Kocsmár Roland (Tiszaszőlős), Medvegy Zsolt (Kétpó), Puporka Attila (Kenderes)