2019.11.23. 11:40
Ezek a sportprogramok várnak ránk a hétvégén
A 2019. november 23-24-i hétvége részletes sportműsora időrendben.
Forrás: Illusztráció/Shutterstock
Szombat
ASZTALITENISZ
NB I.: Kováts DSE Karcag–Dunakeszi VSE, 11.00
NB II.: Kecskeméti Spartacus–Mezőtúri AFC, Vecsés SE–Jászberényi ASE, 11.00
BOWLING
Speciális Olimpia Bowlingverseny (Szolnok, Jubileum Bowling Center), 11.30
KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája: Telekom Veszprém–Kielce (tv: Sport1), 17.30
Férfi EHF-kupa: Ademar León–Balatonfüred (tv: Sport1), 19.30
Férfi NB II.: Bácsalmási PVSE–Katona Transsped Kunszentmárton KSK, Pick Szeged U23–Törökszentmiklósi Székács KE, 14.00, Túrkevei VSE–Szolnoki KCSE, 16.00, Békéscsabai BDSK–Mezőtúri AFC-Syngenta, 18.00
Női NB II.: Mezőtúri AFC-Syngenta–Ferroép-Szer Deszk, 18.00
KOSÁRLABDA
Férfi NB I.: Alba Fehérvár–DEAC (tv: M4 Sport), 14.30, Körmend–Jászberényi KSE, Falco–Szolnoki Olajbányász, Oroszlány–PVSK, 18.00, Sopron–Atomerőmű, 19.00
LABDARÚGÁS
NB I.: Budapest Honvéd–Paks, Mol Fehérvár–Puskás Akadémia (tv: M4 Sport), Mezőkövesd–Kaposvári Rákóczi, Kisvárda–Debrecen, 17.00, Újpest–Diósgyőr (tv: M4 Sport), 19.30
Megyei I.: Mezőtúr–Tószeg, Karcag–Tiszaföldvár, Szajol–Törökszentmiklós, 13.00
Megyei II.: Cserkeszőlő–Túrkeve, Martfű–Abádszalók, Jászapáti–Szászberek, Csépa–Kunszentmárton, 13.00
RÖPLABDA Női Extraliga: MTK Budapest–Jászberény VT, 16.00
Vasárnap
ASZTALITENISZ
NB II.: Jászkun Volán SC–Pénzügyőr SE II., Kisújszállási SE–Mezőberény II., 11.00
KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája: Celje–Pick Szeged (tv: Sport1), 17.00
KOSÁRLABDA
Férfi NB I.: Kaposvár–Szeged, 18.00.
Férfi NB I/B: Tiszaújváros–Szolnoki Olajbányász U23, 18.00
LABDARÚGÁS
NB I.: Ferencváros–Zalaegerszeg (tv: M4 Sport), 18.00
NB II.: Szolnoki MÁV–Nyíregyháza Spartacus, Soroksár–Ajka, Dorog–Tiszakécske, Budaörs–Kazincbarcika, Siófok–Vác, 13.00, Békéscsaba Előre–Győri ETO (tv: M4 Sport), 15.15, Csákvár–Vasas, Szeged-Csanád Grosics Akadémia–MTK Budapest, Gyirmót–Budafok, 17.00
NB III., Kelet: Füzesgyarmat–Jászberény, Hatvan–ESMTK, Eger–Cegléd, Gyöngyös–Tiszaújváros, Diósgyőr II.–Balassagyarmat, Debrecen II.–Sényő, Putnok–DEAC, Tállya–Ózdi Kohász, 13.00
Megyei I.: Újszász–Jászfényszaru, Jászárokszállás–Jánoshida, Jászkisér–Kisújszállás, Kunhegyes–Fegyvernek, 13.00
Megyei II.: Jászboldogháza–Cibakháza, Tiszagyenda–Jászszentandrás, Tiszaszentimre–Rákóczifalva, 13.00
RÖPLABDA
Férfi NB I.: MÁV Előre–Szolnoki RK, 16.00