2020.02.01. 07:37
Mutatjuk a hétvége sporteseményeit
A 2020. január 1-2-i hétvége részletes sportműsora időrendben.
Forrás: Illusztráció/Shutterstock
Szombat
ASZTALITENISZ
NB I.: Békési TE–Kováts DSE Karcag, 11.00
NB II.: Jászberényi ASE–Mezőtúri AFC, Vecsés SE–Kisújszállási SE, 11.00, Mezőberény II.–Jászkun Volán SC, 14.00
KÉZILABDA
Női BL: DVSC–Kastamonu (tv: Sport1), 15.00, Győr–Buducsnoszt (tv: Sport1), 17.00
KOSÁRLABDA
Férfi NB I.: Körmend–PVSK (tv: M4 Sport), 14.45, Jászberény–Szeged, Oroszlány–Falco, Sopron–Kaposvár, Alba Fehérvár–Kecskemét, 18.00, Atomerőmű–DEAC, 19.00
LABDARÚGÁS
NB I.: Kisvárda–Ferencváros, Budapest Honvéd–Mezőkövesd (tv: M4 Sport), Diósgyőr–Kaposvári Rákóczi, Paks–Zalaegerszeg, Puskás Akadémia–Debrecen, 17.00, Újpest–Fehérvár (tv: M4 Sport), 19.30
Felkészülési mérkőzés: Jászberény–Sajóbábony, 13.00
TENISZ
Australian Open, női egyes, döntő: Sofia Kenin–Garbiñe Muguruza (tv: Eurosport1), 9.30
Vegyes páros, döntő: Bethanie Mattek-Sands, Jamie Murray–Barbora Krejčíková, Nikola Mektić (tv: Eurosport1), 12.30
ULTI
Téli Kupa (Szolnok, Dandár Étterem), 9.30
VÍZILABDA
OB I., A csoport: UVSE–Szolnoki Dózsa, 13.00, Tatabánya–FTC, Szeged–Miskolc, 16.00, PVSK–Debrecen, 19.00. B csoport: VasasPlaket–BVSC-Zugló, Szentes–Honvéd, 18.00, AVUS–OSC Újbuda, Kaposvár–Eger, 19.30
Vasárnap
KÉZILABDA
Női BL: Esbjerg–Ferencváros (tv: Sport1), 16.50
KOSÁRLABDA
Férfi NB I/B: Óbudai Kaszások–Szolnoki Olajbányász U23, 17.00
LABDARÚGÁS
NB II.: Kazincbarcika–Ajka, Nyíregyháza Spartacus–Soroksár, Vác–Budaörs, Budafok–Csákvár, Szombathelyi Haladás–Szeged, Gyirmót–Siófok, Tiszakécske–Győr, 14.00, Vasas–Békéscsaba (tv: M4 Sport), MTK Budapest–Dorog, 17.00
Felkészülési mérkőzés: Szolnoki MÁV–Érd, 14.00
RÖPLABDA NB I.: Szolnoki RK–MÁV Előre, 16.30
TENISZ
Australian Open, férfi páros, döntő: Rajeev Ram, Joe Salisbury–Max Purcell, Luke Saville (tv: Eurosport1), 6.00
Férfi egyes, döntő: Dominic Thiem–Novak Djokovics (tv: Eurosport1), 9.30
TEREMLABDARÚGÁS
Castrum-Ex Kupa (Szolnok, Széchenyi Gimnázium), 10.00