Röplabda

2023.12.07. 15:00

Dupla győzelmet ünnepelt a Szolnok

A harmadosztályú bajnokságban a Szolnok Sportcentrum férfi csapata mindkét mérkőzését magabiztosan nyerte a hétvégén.

Forrás: Illusztráció

Fotó: Shutterstock

Két mérkőzést is játszott hétvégén a Szolnoki Sportcentrum férfi együttese Egerben. Bartal Gergely tanítványai előbb az Eszterházy SC csapatát győzte le 3:0 arányban, majd a Taksonnyal szemben sem veszített szettet, így mindkét mérkőzésüket megnyerték a szolnokiak.

Eszterházy SC–Szolnoki Sportcentrum 0:3 (23, 22, 17)

Bartal Gergely: – Sok hibával kezdtünk sajnos, de ahogy beindult a gépezet, sikerült a játékunkat ráerőltetnünk az ellenfelünkre. Örülök, hogy mindenki lehetőséget kapott.

Szolnoki Sportcentrum–BTDSE Taksony 3:0 (17, 20, 19)

Bartal Gergely: – Nem ismertük ellenfelünket, így eléggé tapogatózósan indult az első szett. Amikor nyitásaink jók voltak, olvashatóvá vált a játékuk, amelyet ki tudtunk védekezni, majd jól támadtunk ezekből a védekezésekből. Természetesen ezen a mérkőzésen is követtünk el gyermeteg hibákat. Fontos két mérkőzést nyertünk, ráadásul szettveszteség nélkül. Gratulálok a fiúknak!