Hírek

2011.03.04. 20:07

Labdarúgó NB I: a Kecskemét legyőzte a címvédő Debrecent

A Kecskemét a Magyar Kupában elért győzelem után ismét nyerni tudott a mindkét sorozatban címvédő Debrecen ellen a Monicomp Liga 18. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.

(MTI)

Az első félidőben kiegyenlített mezőnyjátékot követően Litsingi buktatásáért, majd két perccel később egy kezezésért megítélt tizenegyesből a KTE kétgólos előnyre tett szert. A Debrecen egy öngóllal tovább növelte előnyét a hazai csapat. A második játékrész elején a Debrecen is büntetőhöz jutott, ám Kabát lövését Rybansky kivédte.

Eredmény: Monicomp Liga, 18. forduló: Kecskeméti TE-ERECO - Debreceni VSC-TEVA 3-0 (3-0).
Széktói Stadion, 2200 néző.
Gólszerzők: Balogh (33., 11-esből), Vujovic (35., 11-esből), Salami (38., öngól).