2007.02.04. 18:27

A papírformának megfelelő hazai siker született

A tavalyi bronzérmes otthonában csak a tisztes helytállásban bízhatott a szolnoki röplabdás legénység. A mérkőzés igazolta az erőviszonyokat, ha szoros küzdelemben is, de a papírformának megfelelően a hazaiak begyűjtötték a győzelmet.

SZOLJON

MAFC Hartmann—Szolnoki RK SI 3:0 (20, 22, 20) Káposztásmegyer, 100 néző, vezette: Szabó, Nagy. Szolnok: Galovich, Juhász, Tóth, Rácz L., Tamási, Melicher. Csere: Gulyás (liberó), Rácz G., Makai, Gyapjas. Edző: Péter Ferenc. Az eredmény alakulása. I. játszma: 6:3, 11:10, 18:14, 23:20, II. játszma: 6:6, 11:10, 17:14, 22:17, III. játszma: 5:6, 10:9, 18:14, 22:17.

A szolnokiak következő mérkőzése, Magyar Kupa negyeddöntő lesz, csütörtökön 19 órakor a Dunaferr otthonában. Péter Ferenc: — Jobb csapattól szenvedtünk vereséget.