2007.06.02. 22:33

Sima vereségett szenvedett válogatottunk

A magyar labdarúgó válogatott Görgországban, Európa-bajnoki selejtező mérkőzésen 2-0-ás vereséget szenvedett a címvédő hazai legénységtől.

SZOLJON

Az első negyedóra kivételével az történt a pályán, amit a hazaiak akartak, s 30 perc alatt eldöntötték a meccs sorsát. A rendkívül súlytalan magyar középpályás sor képtelen volt megállítani a vendéglátók rohamait, s különösen a bal oldalon bizonyult sebezhetőnek. Az, hogy 2-0 lett a vége, csak a görögök rossz helyzetkihasználásán múlott.

Ezek után ismét felvetődik a kérdés: biztos, hogy Huszti Szabolcsnak - a Bundesliga tavaszi válogatottjába is beválasztották teljesítménye alapján - nincs helye ebben az együttesben?