2007.09.18. 22:19

Nem nyert otthon a Chelsea

Kedden este megkezdődtek a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportküzdelmei.

SZOLJON

A Chelsea hazai pontvesztése, illetve a Schalke veresége kivételével nem született különösebb meglepetés a labdarúgó BL kedd esti mérkőzésein. Bár a Real Madrid az első félidőben mindössze egyetlen percig vezetett, s máris egyenlített ellene a Werder, Van Nistelrooy végül csak kicsikarta a győzelmet. A címvédő Milan nem bízott semmit a véletlenre, már az első játékrészben eldöntötte a mérkőzés sorsát.

Eredmények — A csoport: Marseille-Besiktas 2-0 (0-0), Porto-Liverpool 1-1 (1-1). B csoport: Chelsea-Rosenborg 1-1 (0-1), Schalke-Valencia 0-1 (0-0). C csoport: Real Madrid-Werder Bremen 2-1 (1-1), Olimpiakosz-Lazio 1-1 (0-0). D csoport: Milan-Benfica 2-1 (2-0), Sahtar Donyeck-Celtic 2-0 (2-0).