2008.02.20. 07:37

Kecskeméten nyert az Olaj szombati ellenfele

Idegenben verte a Nyíregyháza együttese az Univert a férfi kosárlabda NB I-es bajnokság 19. fordulójában.

SZOLJON

Univer Kecskemét–Marso-NYKK 75–89 (17–25, 23–16, 21–23, 16–25)

Folyamatos játékkal kezdődött a meccs, a nyíregyházi nevek mellett gyűltek szaporábban a pontok. Nyolc egységnyi előnyt szorgoskodott össze az NYKK tíz perc alatt. Hogy aztán a második negyedben hatvan szekundum alatt megfelezze a differenciát a Kecskemét - számol be a Kelet Magyarország.

Labdaeladások jellemezték ekkor a vendégek játékot, Szabó Zsolt pedig a hátára vette a házigazdát, amely többször is átvette a vezetést. A félidő hajrája aztán újra az NYKK-é volt.

Szoros volt a meccs, majd 63–70 után egy 10–0-s szakaszt produkáltak Buchananék. A végén már húsz is volt közte, amikor az Univer kozmetikázott valamit az eredményen.