2008.02.20. 22:33

Nem bírt a Milannal az Arsenal

A labdarúgó Bajnokok Ligája szerda esti találkozói közül egyedül a londonin nem láthattak gólt a nézők.

SZOLJON

Az Arsenal a címvédő Milan együttesét fogadta az Emirates-stadionban, ám hiába dolgozott ki több helyzetet, képtelen volt a kapuba találni: Adebayor például a 94. percben, óriási helyzetben a felső lécre bólintotta a labdát. A gól nélküli döntetlen (0-0) azt jelenti, teljesen nyílt maradt a továbbjutás kérdése. Bár a Lyon már-már győztesnek tűnt a Manchester United ellen, ám Tevez a hajrában egyenlített, s az 1-1-gyel a vörös ördögök lépéselőnybe kerültek. A Fenerbahce háromszor is megszerezte a vezetést Isztambulban a Sevilla ellen, mely csupán kétszer tudott egyenlíteni, így 3-2-re nyertek a törökök. A Celtic kétszer is előnybe került a Barcelona ellen Glasgowban, mégis vereséget szenvedett, miután Messi a hajrában harmadszor is megrezegtette a zöld-fehérek hálóját, 2-3.