2008.08.16. 19:57

Kétgólos előnyről vesztett a Jászberény

Bár a szünetben még két góllal vezetett a labdarúgó NB II. szombati meccsén, idegenben a Jászberény, végül mégis vereséget szenvedett.

SZOLJON

Békéscsaba—Jászberény 4-3 (0-2)
Békéscsaba, 1000 n., v.: Guta János.
Békéscsaba: Máté — SZEBERÉNYI, Szenti (Ursz), Brlázs, Rubus, Okos, Barkó, KOVÁCS (Ladányi), Polczer, Ábel (Cseke), POZSÁR. Edző: Kiss János.
Jászberény: SZALMA — Gulyás, LUKÁCSI, Majzik, Bárkányi, Mohácsi (Hídvégi), Hevesi-Tóth (Póti), REBECSÁK, Móczó, Bubori, Németh (Hamar). Edző: Földesi Károly.
23. perc: Mohácsi beadását Bubori a jobb alsó sarokba lőtte, 0-1.
45. perc: Németh átadását Rebecsák tíz méterről a hosszú sarokba passzolta, 0-2.
52. perc: Kovács beadását Pozsár tíz méterről a hálóba lőtte, 1-2.
57. perc: Rebecsák buktatásáért tizenegyest ítélt a bíró, amelyet Lukácsi értékesített, 1-3.
69. perc: Kovács passzát Pozsár lőtte a hálóba, 2-3.
73. perc: Lukácsi szabálytalanságááért megítélt büntetőt Pozsár értékesítette, 3-3.
76. perc: A csereként beállt Hamart a játékvezető kiállította.
85. perc: Beívelt labdát Pozsár a hálóba fejelte, 4-3.
87. perc: A játékvezető Hídvégit szabálytalanságért kiállította.
Az első félidőben a Jászberény szervezetten és jól játszott, a másodikban az óriási bírói hibák miatt a Békéscsaba kerekedett felül.
Kiss János: — Egyenlő erők küzdelméből a szerencsésebb csapat jött ki győztesen.
Földesi Károly: — Kétszer is vezettünk a Békéscsaba otthonában. A második félidő közepétől nemcsak mi hibáztunk, és a kiállítások után a Békéscsaba fölénk kerekedett.