2009.08.10. 11:13

Továbbjutott a Jánoshida és a Jászladány, kiesett a Kisújszállás

Három csapatunk is megkezdte szereplését a labdarúgó Magyar Kupa országos főtábláján.

SZOLJON

A Kisújszállás együttese hazai pályán 1-1-es döntetlent ért el a hasonló osztályba sorolt Kondoros ellen, így 2x15 perces hosszabbításra, majd mivel újabb gól nem született, tizenegyesrúgásokra került sor. Ebben a békési alakulat 4-2-re jobbnak bizonyult, s ezzel idegenben is kiharcolta a továbbjutást. A Jászladány gárdája Sülysápon lépett pályára, s alaposan megizzadt az 1-0-ás győzelemért. Még 0-0-ás állásnál Rácz Róbert tizenegyest védett, majd a hajrában Nagy Róbert megszerezte a mindent eldöntő találatot. A Jánoshida csapata az ex-berényikkel, Majzikkal, Mohácsival megerősített Tápiószecső otthonába látogatott és Németh Gyula kettő, valamint Pelles András egy góljával 3-1-re nyert.