2013.01.19. 21:30

Végig vezetve biztosan nyert a Dózsa a Fradi ellen

A bajnokság 14. fordulójában a Ferencváros vendége volt a Szolnoki Dózsa-Közgép együttese.

Szoljon.hu

A mérkőzés esélyesének a Tisza-partiak számítottak, akik már az elején bizonyították, hogy nyerni érkeztek a Népligetbe. Kis Gábor avatta fel a szerb válogatott, Pijetlovics kapuját az első perc végén. A folytatásban Gocics és Georgescu volt a gólok sora.

A szolnokiak uralták a játékot, és a szünetben már 6-2-re vezettek. A folytatásban zárkózgatott a Fradi, de közel nem tudott kerülni a mieinkhez, akik biztosan tartották négy-öt gólos előnyüket. A hajrában nem történt izgalmas esemény, a szolnokiak továbbra is kontrollálták a játékot és teljes mértékben az ő akaratuk érvényesült. A mérkőzés végeredménye 9-4 lett a javukra, góljainkon Georgescu 3, Alekszics, Hangay Z, Nyéki, Negrean, Gocics és Kis G. osztoztak. A szolnokiak szombaton a BVSC csapatát fogadják.