Esemény

2022.04.30. 21:16

Jászjákóhalma apraja-nagyja csatlakozott a fáklyás futáshoz

Második alkalommal szervezett fáklyás futást április 29-én este az „Iskolánkért, Óvodánkért” Alapítvány Jászjákóhalmán.

Illés Anita

Fotó: Pesti József

Kicsik és nagyok szép számmal gyűltek össze a Damjanich téren, ahonnan fáklyákkal kocogtak végig a József Attila úton, majd az Árpád fejedelem utcán át a focipálya melletti játszótéren felállított sátorig. A kezdeményezés célja többek között a közösség erősítése, a mozgás népszerűsítése, a futás örömének megismertetése. A szervezők a legfiatalabb és a legidősebb résztvevőket oklevéllel jutalmazták. 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a szoljon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában