Atlétika

2023.07.23. 13:13

Másodikként végzett a madridi Grand Prix-n a szolnoki klasszis

Második helyen végzett a madridi Silver besorolású viadalon a magyar csúcstartó gerelyhajító, Rivasz-Tóth Norbert.

Rivasz-Tóth Norbert idei második legjobb eredményét hajította a spanyol fővárosban

Fotó: MTI / EPA

A Szolnoki Sportcentrum hétszeres magyar bajnok olimpikon versenyzője az ötödik sorozatban dobott 78,39 méteres kísérletével állhatott fel a dobogó harmadik fokára. A Grand Prix-t a moldáv Adrian Mardare nyerte, 81,49 méterrel. Rivasz-Tóth madridi, idei második legnagyobb dobása révén várhatóan előrébb lép a világranglistán, és közelebb kerül az augusztusi, budapesti világbajnokságon való induláshoz.