Harmadosztály, keleti csoport, 26. forduló, eredmények.

P. Gy.

Tiszafüredi VSE – Tiszaújváros 1–3 (0–2)

Tiszafüred, 200 néző. Vezette: Hanyecz Bence (Belicza Bence Péter, Vrbovszki Pál)

Tiszafüred: SZALÁNCZI – Szövetes, Kalóz, Benedek (Tóth T. – a szünetben), Csábi – Keményffy, Pataki, Bozsó, Éder (Varga B., 86.) – SZÉKELY I D., SZÉKELY II D. Vezetőedző: Zorán Kuntics

Tiszaújváros: Tóth Cs. – Dajka, Pap Zs. (Turcsik, 59.), Faggyas, Bussy, Kovács P., HUSSEIN (Fodor P., 89.), ILLÉS, MÁRTON, BALOGH G., MOLNÁR M. (Bucz, 74.). Vezetőedző: Gerliczki Máté

Gólszerzők: Székely I D. (78.), ill. Márton (11.), Hussein (32.), Turcsik (72.)

Kiállítva: Csábi (10.)

Zorán Kuntics: – Korán ember- és gólhátrányba kerültünk, majd egy egyéni hiba után már kettővel vezettek a vendégek. A második félidőben mindent egy lapra feltéve próbáltunk letámadni, de sajnos így sem sikerült szorossá tennünk a mérkőzést.

További eredmények: Gyöngyös–Cigánd 2–0, Tállya–Monor 1–3, Debreceni EAC–Nyírbátor 3–2.

A következő forduló párosításai:

Május 12., szombat, 17.00: Füzesgyarmat–Balassagyarmat, Cigánd–Tiszafüred, Putnok–Gyöngyös, Nyírbátor–ESMTK, Monor–DEAC

Vasárnap, 17.00: MTK II–Tállya, Jászberény–Diósgyőr II.