TEREMFOCI

2017.11.29. 09:20

Győzelemmel debütált az újonc együttes

Vasárnap délelőtt megkezdődtek a tiszaföldvári kispályás (5+1-es) teremtorna küzdelmei.

A nyitónapon máris borult a papírforma, ugyanis a Papp Erik vezette, bajnoki címre is esélyesnek tartott Szpész csapata szoros csatában, 4–3-ra kikapott az újonc tiszaföldvári és törökszentmiklósi fiatalok alkotta Meglepetéstől.

Sőt, a rutinra építő 3.félidőnek is rezgett a léc, az NB III.-as Tiszakécskében futballozó Kalmár Ferenc utolsó percben lőtt góljával sikerült csak legyőznie a földvári U16-ra épülő Ifjú Titánokat.

A dallamos nevű Grosseto alaposan kitömte soros ellenfelét, a Bomeráng együttesét.

A B-csoportban egy döntetlen született, a Sivatag és a Sereghajtók legénysége megosztozott a bajnoki pontokon.

A Hunkapunki csapat, nevétől eltérően, jó és gólerős játékkal rukkolt ki a nyitányon, játékosaik meg sem álltak fél tucat gólig.

Az Egygólt SE csapata is izgalmas mérkőzésen harcolta ki a bajnoki pontokat a szintén jól játszó Zöld Sasok együttesével szemben. Folytatás a hétvégén, Tiszaföldváron.

Eredmények:

A csoport: Drotál FC–Vadláb 2–5, gólszerzők: Trecskó 2, ill. Herkó 3, Feldrihán J., Egri.

Meglepetés–Szpész 4–3, gólszerzők: Suki N. 2, Molnár M. 2, ill. Viczián 3.

Grund FC–Kása FC 1–6, gólszerzők: Lólé F., ill. Határ Cs. 3, Szőke Á. 3.

Grosseto–Bomeráng 8–2, gólszerzők: Lendvai 3, Aszódi 2, Göblyös, Sipos Zs., Tóth N., ill. Rupa, Zsombik.

B csoport:

Sivatagi RCS–Sereghajtók 2–2, gólszerzők: Peres 2, ill. Vereb Cs. 2.

Hunkapunki–Lendület 6–0, gólszerzők: Cseh M. 3, Gonda 2, Czető. A. Intrúder–Zsuga Bonito 2–3, gólszerzők: Zsoldos, László V., ill. Pálinkás P., Mátyus Zs., Balogh J.

Egygólt SE–Zöld Sasok 5–4, gólszerzők: Szőke J. 3, Unger 2, ill. Bencsik R. 3, Makó.

3. félidő–Ifjú Titánok 2–1, gólszerzők: Szikora, Kalmár F., ill. Danku.