2023.04.10. 06:05
Na végre: már látszik mikor érkezik a tavasz
Télből a nyárba...
Illusztráció
Forrás: Shutterstock
Fotó: Soloviova Liudmyla
Húsvét hétfőn a párafoltok megszűnése után napos időnk lesz, felhőátvonulásokkal, és elszórt záporokkal. Az északnyugati szél élénk lesz. 11 és 16 fok közötti értékeket mérhetünk - írja a Köpönyeg.
Kedden eleinte napos időnk lesz, majd nyugat felől borultságig növekszik a felhőzet, és nyugaton több helyen ered el az eső. Az ÉNy-i szél megerősödik. A minimum-hőmérséklet 0 és +5, a csúcsérték 14 és 19 fok között alakul.
Szerdán fátyolfelhős, napos idő valószínű, de napközben nyugat felől fokozatosan megvastagodhat a felhőzet. Elvétve előfordulhat gyenge eső. Az északnyugati, majd a délnyugati, déli szelet élénk, helyenként erős lökések kísérhetik - írja a met.hu. Hajnalban 1 és 7, a délutáni órákban 15 és 21 fok között alakul a hőmérséklet.
Bulvár-celeb
- Megszólalt az ügyvéd: nehéz hetek várnak Galambos Lajosra
- Apró potyautas nyávogott a miskolci buszon, a sofőr örökbe fogadta
- Már csak pár nap és kiderül, ki a Dancing with the Stars negyedik évadának győztese
- Melltartó nélkül lubickolt a medencében Metzker Viki
- Azta! Két telitalálatos is volt a Skandináv lottón