Izgalmas meccsen kapott ki a berényi csapat

OB II., 5. forduló.

Pabar Gyula

Szegedi Vízmű– Lehel HC 5–3 (2–1, 2–1, 1–1)

Szeged, 600 néző. Vezette: Wolf László (Abonyi Attila, Horváth Mátyás).

Szeged: Szalai Á. – Borsos, Maslac – Pallós, Rózsahegyi, Varga D. 1. Második sor: Annus, Becsei 2 – Balázs 1, Csanády, Hajdú B. Harmadik sor: Korom 1, Sebők, Szalai G. Negyedik sor: Vastag – Bozóki, Kozák, Lőrincz. Vezetőedző: Prakab Gábor.

Jászberény: Palla – Bató, Hetler – Németh K. 1, TÓTH D. 1, Tóth I. Második sor: Gedei, Nagy Z. – Szabó Z. 1, Szajka, Szerdahelyi. Harmadik sor: Hornyák. Vezetőedző: Szerdahelyi Gábor.

Izgalmas mérkőzésen a jobb helyzetkihasználás és a bővebb keret döntött a Szeged javára, amely ezzel megszerezte idénybeli első győzelmét.

Szerdahelyi Gábor: – Örömteli, hogy az alacsony létszám ellenére a saját nevelésű fiataljainkra lehetett számítani, és mindketten – Hornyák Ádám és Tóth Dávid – jól helytálltak. Ugyanakkor sajnálom, hogy a lehetőségeinkkel nem éltünk, és olyan egyéni hibákat vétettünk, melyekből az ellenfél könnyű gólokat lőhetett.

További eredmények: Hevület–Egerszegi Titánok 5–4 (h.u.), OHA–KMH 1–5. A MAC Budapest szabadnapos volt.

A bajnokság állása: 1. KMH 14 pont, 2. Hevület 11, 3. MAC 10, 4. Zalaegerszeg 8, 5. OHA 5, 6. Szeged 3, 7. Jászberény 3 pont.