LABDARÚGÁS

2020.01.22. 10:11

Újabb csaták várhatók a teremben

A kispályás teremfoci közel 180 elkötelezett híve nekivágott az újabb Castrum-Ex Kupáért zajló küzdelmeknek.

Munkatársunktól

A 27. éve minden télen megrendezett torna első körében két hatos csoportba sorsolva játszanak körmérkőzéseket az együttesek. Az A csoport nyitómérkőzésén a Castrum-Ex-Alföldi Szakértő és a Műszol csatája összesen tíz gólt hozott, míg a két újonc gárda, a Fire-Oil és az SRS Autóklinika összecsapása döntetlennel zárult.

A csoport harmadik meccsén a Toporgó nem tudott igazán komoly ellenállást kifejteni a tavalyi ezüstérmes Buid and Job ellen. A B jelű hatosban az Oldsmobile megfiatalított gárdája döntetlent játszott az Épszigkerrel, a Tisza Ablak egykori NB-s játékosokkal is megerősített csapata pedig alulmaradt a Stilo-B&J-vel szemben. A Csontos FC és a HYAB mérkőzésének második félidejében többet tett a gólszerzésért a Csontos, erőfeszítését pedig siker koronázta.

Az első forduló eredményei

A csoport: Castrum-Ex-Alföldi Szakértő–Műszol 6–4, Build and Job–Toporgó 14–3, Fire-Oil–SRS Autóklinika 4–4

B csoport: Épszigker–Oldsmobile 3–3, Stilo-B&J–Tisza Ablak 4–2, Csontos FC–HYAB 3–0