Röplabda

2023.02.27. 17:25

Kikapott, de pontot szerzett a Jászberény

Szoros, fordulatos mérkőzésen kishíján megszerezte a győzelmet a női NB I. 15. fordulójában a Jászberény.

Rózsa Róbert

Közel állt a győzelemhez a Jászberény az Újpest ellen, végül "csak" pontszerzés lett belőle

Fotó: Pesti József

A jászsági lányok az Újpest U21-es csapatát fogadták vasárnap. A vendég lila-fehérek bekezdtek, és a megnyerték az első játszmát. Ám a berényiek nem adták fel, és a 26 pontig jutó Sléder Kitti vezérletével fordítottak, 2:1, így biztossá vált pontszerzésük. A találkozó végét azonban az újpestiek bírták jobban, a negyedik és az ötödik szettet behúzva a mérkőzést is megnyerték.

Jászberény VT–UTE U21 2:3 (–18, 24, 21, –19, –15)

Jászberény, 87 néző. V: Varga A., Bibók.

JÁSZBERÉNY: Fodor 11, Kovács D. 4, Sléder 26, Juhász V. 7, Faragó 7, Somlai 14. Csere: Lagzi-Kovács (liberó), Kocsi, Csiki, Farkas V., Patócs 2. Vezetőedző: Deme Gábor.

UTE: Győr 3, Correa 21, Takács V. 12, Ligárt 5, Németh H. 13, Rádosi 10. Csere: Németh Z. (liberó), Kopunovic 4, Kovács K., Riesz 15. Vezetőedző: Selmeczi Zsuzsanna.