Röplabada

2024.04.10. 14:18

Vegyes eredményekkel zártak a hölgyek az NB II. rájátszásában

Ezúttal csak a Jászberényi VT és a Szolnoki Sportcentrum hölgyei léptek pályára az NB II. rájátszásában, amely vegyes eredményeket hozott vármegyénk csapatainak.

Kiss Ádám

A Szolnoki Sportcentrum-Sportiskola csapata szoros mérkőzésen, öt szettben kapott ki idegenben, éppen a listavezetőtől (3:2), így a negyedik helyet foglalja el az NB II. felsőházában, lemaradása jelenleg öt pont a dobogós Jászberény mögött három körrel a bajnokság vége előtt.

röplabda, Szolnoki Sportcentrum Sportiskola, NB II
Szoros csatában szenvedett vereséget a Szolnoki Sportcentrum csapata az NB II. rájátszásának felsőházában
Forrás: Szolnoki Sportcentrum - Sportiskola Facebook-oldala

A berényiek győzelemmel tértek haza Budapestről, a KRE SC otthonából (3:1), így továbbra is versenyben vannak a második helyért. Ugyanis a kecskeméti HÉP-KRC Röpke már hétpontos előnyt épített fel a jelenleg harmadik JVT-vel szemben a tabella élén.

A következő fordulóban a Szolnoki SPC a KRE SC-t fogadja szombaton 16 órakor, a JVT pedig vasárnap 17 órakor látja vendégül a Haladást.