Jégkorong

2024.04.04. 14:00

A Lehel HC hazai pályán játszik a döntőbe kerülésért

Döntetlenre mentette az Andersen Liga elődöntőjének párharcát a Lehel HC, miután a hazai vereséget követően a második mérkőzésen idegenben legyőzte az FTC együttesét 8–6-ra.

Kiss Ádám

A harmadik játékrészig fej-fej mellett haladt a két csapat, azonban 48. percben kétgólos előnyt sikerült kialakítani Kada Norbertéknek (6–4), ezután pedig már nem adta át a vezetést a Lehel HC

Lehel HC, jégkorong, FTC
Kada Norberték (balra) hazai pályán döntenék el az FTC elleni párharcot a Lehel HC döntőbe jutásáért

Így Rusznyák Szilárd gárdája szombaton 18 órakor mérkőzik meg a Jászberényi Jégcsarnokban a döntőbe jutásért.