LABDARÚGÁS

2019.01.21. 13:38

Hajtós meccset játszottak a felek

Heti három edzéssel kezdte meg a tavaszi szezonra való felkészülést a megyei első osztályt vezető Tiszafüred. Szombaton pedig már le is játszotta első edzőmeccsét az NB III. Keleti csoportjában harmadik Jászberény vendégeként.

Pabar Gyula

Svedyuk Alex góljával biztosította be győzelmét a JFC

Hajtós, kemény meccset játszottak a felek, melyen főként a mezőnyjáték dominált. Komolyabb helyzetei elsősorban a berényieknek voltak, de a befejezésekkel alaposan meggyűlt a bajuk.

Mígnem a hetvenedik percben Ludasi Martin révén szabadrúgásból megszerezték a vezetést – a labda a kapufa tövéről pattant a gólvonalon túlra, 1–0. Bő negyedórával később, egy kényszerítő után Ludasi lőtt keresztbe a kapu előtt, a hosszún érkező Svedyuk Alex pedig higgadtan lőtt a hálóba, 2–0.

További eredmények: Jászárokszállás–Nagyréde 6–0, Jászfényszaru–Jászszentandrás 6–1, Kunhegyes–Tiszagyenda 5–3, Rákóczifalva–Szászberek 2–4.