röplabda

2021.11.21. 20:06

Kikapott a Kispesttől a JVT

A női NB I. alapszakaszának 6. fordulójában hazai pályán szenvedett sima, háromszettes vereséget a Jászberény a Kispesttől.

Sebestyén János

Forrás: Illusztrációfotó / Shutterstock

Fotó: Shutterstock

Nem indult jól a hazaiaknak az első felvonás, hiszen már az elején ellépett tőlük a kispesti gárda, és végig vezetve, nagyon magabiztosan be is húzta azt. A második játszma már szorosabban indult, de 6–7-nél magasabb fokozatba kapcsoltak a vendégek, és kétszettes előnybe kerültek. A harmadik felvonás 5–5-ös állásánál megint ellépett a vendégcsapat, és bár a nagyot küzdő berényi hölgyek a végjátékban kozmetikázni tudták az eredményt (17–20), de a szett megfordítása elmaradt, így a Kispest megnyerte a találkozót, begyűjtve a három bajnoki pontot.

Deme Gábor fiatal csapata továbbra is pont nélkül áll a tabellán.

Jászberény VT-Kispest SE 0:3 (–11, –15, –17)

Jászberény, Belvárosi Játékcsarnok, 60 néző. Vezette: Szél M., Nagy L.