2009.10.05. 08:25

A jobb erőkből álló szegediek nyerték a női kosárcsatát

A női kosárlabda-bajnokság harmadik fordulójában a szolnoki csapat Szegeden lépett pályára.

V.CS.

A mérkőzés egyértelmű esélyesének az elmúlt évadban döntős hazaiak számítottak. Nos a szegediek éltek az eséllyel, 71-51-es (15-8, 14-8, 26-15, 16-20) győzelmet arattak a mieink ellen.

A szolnokiak kezdő ötöse: Sonyák (11 pont), Kántor (11/9), Rubold (2), Hegedűs (7/3), Farkasinszki (7) volt, míg csereként Tajkov (4), Serbán (5), Kalmár-Nagy (4) jutott szóhoz. A szolnokiak  jól védekeztek, és a záró negyedet megnyerték az Euroligában is érdekelt szegediek otthonában. V. Cs.