LABDARÚGÁS/GALÉRIÁVAL

2019.10.20. 17:26

Hazai pályán veszítette el veretlenségét a JFC

Az NB III. Keleti csoportjának 11. fordulójában a Jászberény a Tiszaújvárost fogadta.

Küzdelmes mérkőzést hozott a Jászberény (fehér mezben) és a Tiszaújváros összecsapása, de ezúttal nem a JFC örülhetett

Forrás: Pesti József

Jól kezdett a hazai gárda, Sándor István lövése már az első percben a kapufát találta el. Ám nem kellett sokat várni a gólra sem, a hetedik percben Süttő Attila ugratta ki Szemere Balázs, aki higgadtan gurított a kapus mellett a hálóba (1–0). Sajnos az egyenlítés sem sokat váratott magára, a 11. percben egy beadást követően a tiszaújvárosi Bene Attila fejéről került a hazai kapuba a labda (1–1). Újabb találatra a 92. percig kellett várni, azonban ez nem a hazaiaknak, hanem a vendégeknek jött össze: László Krisztián adta el a labdát a bal oldalon, a csereként beállt Nagy Dávid pedig lecsapott rá, és a léc alá lőtt (1–2).

A JFC így elveszítette veretlenségét a bajnokságban, és visszacsúszott a negyedik helyre, ám továbbra is jó pozícióban van. Folytatás vasárnap délután fél kettőkor, amikor a Berény a Hatvant fogadja majd.

Jászberényi FC – FC Tiszaújváros 1–2 (1–1)

Jászberény, 400 néző. Vezette: Kulcsár Katalin (Baghy Csaba, Bőhm Ármin)

JFC: Menczeles – Szemere, Lakatos B., Lakatos G., Süttő – Sándor I. – Gresó, Király O., Szöllősi (Győrfi, 83.), Ludasi – Pálinkás (László K., 76.). Edző: Német Gyula

Tiszaújváros: Tóth Cs. – Burics, Gelsi, Pap Zs., Csicsek, Tóth M., Hussein (Kulcsár H., 88.), Bokros, Orosz, Terdik (Molnár M., 64.), Bene (Nagy D., 83.). Edző: Gerliczki Máté

Gólszerzők: Szemere (7.), ill. Csicsek (11.), Nagy D. (92.)

További eredmények: Cegléd–Balassagyarmat 1–0, ESMTK–Sényő 2–2, DVTK II.–Putnok 1–2, Gyöngyös–Tállya 0–2, Füzesgyarmat–Ózd 3–1, Eger–DEAC 0–1, Hatvan–DVSC II. 0–2