2020.12.14. 07:00

Türelmet kér a jászberényi kosárcsapat trénere

Az edző elmondta, vannak problémák a csapatban, de nem adják fel.

Forrás: Pixabay

A nyeretlen, sok gonddal és bajjal küszködő jászberényi csapat Oroszlányban vendégeskedett a bajnokság 12. fordulójában. A vendégeket ezúttal Lo Elhadji Malick edző irányította. Négy percig vezettek a berényiek, aztán a hazaiak egy 15–0-s rohammal fordítottak, innentől nem volt kétséges a győztes kiléte. Tegyük hozzá, hogy ebben a szerkezetben és összeállításban esélytelen a bennmaradásra a jászsági alakulat.

OSE LIONS–JÁSZBERÉNYI KSE 115–72 (27–22, 29–9, 31–23, 28–18)

Oroszlány, zárt kapuk mögött. V.: Minár, Sörlei, Oláh.

OROSZLÁNY: ANDERSON 13/3, Abell 12, Bíró 8, BAILEY 22, Anda 4. Csere: Hayes 1, KU­CSORA 17/9, MUCZA 16/6, MOR­GAN 16, Garamvölgyi 2, Illés 4, Pap. Edző: Sebastjan Kra­sovec.

JÁSZBERÉNY: Ruják B. 5/3, DO­NALDSON 21/12, BRBAK­LICS 25/6, Katona 6/3, Fi­li­po­vic 6/3. Csere: Kovács Á. 3/3, Füzi 4, Szőke 2, Tóth T., Rékasi. Edző: Lo Elhadji Malick.

Az eredmény alakulása:

4. perc: 2–9. 6. p: 17–9. 12. p: 31–25. 16. p: 44–25. 18. p: 47–31. 24. p: 70–39. 29. p: 81–52. 35. p: 101–63. 39. p: 113–67.

– A 44:21-es lepattanóarány mindent elmond a mérkőzésről – mondta Lo Elhadji Malick az NSO-nak.

– Felkészültünk rá, hogy ellenfelünk atletikus csapat, szívesen él a gyors indításokkal, de mégsem tudtuk ezeket megakadályozni. Az első félidőben teljesen mást játszottunk, mint amit megbeszéltünk, a másodikban néha már láttam biztató jeleket. Vannak problémáink, de nem adjuk fel, kérjük szurkolóink és támogatóink türelmét!