Jégkorong

2024.02.21. 13:31

Vereséggel zárta a hetet a Lehel HC

Múlt hétvégén a MAC Ikonok otthonában, Budapesten játszott fordulatos mérkőzést a jászberényi Lehel HC, ahol vereséget szenvedett. Rusznyák Szilárd csapata sikeresen egyenlített ugyan, de a vezetést nem sikerült megszereznie a fővárosiaktól.

Molnár Kamilla

Forrás: Illusztráció

Fotó: Shutterstock

Erősen indult a mérkőzés, az Ikonok az első két játékrészben megszerezték a vezetést. Az első harmadban 1–0-ra, majd a második húsz percben 3–2-re verték meg a Lehelt, így az összjáték állása 4–2 lett.  Az utolsó felvonásban azonban hatásosan támadtak a jászságiak és meg is nyerték azt, így döntetlennel ért véget a rendes játékidő, 4–4. A hosszabbításban viszont mégis a fővárosiak mozogtak jobban és egy góllal, 5–4-re megnyerték az összecsapást. Ezzel a jászberényi Lehel HC visszacsúszott a tabella második fokára, a győri csapat mögé.