Cselgáncs

2024.03.06. 13:12

Kelemen Adél aranyérmet szerzett a junior ob-n

Érmekkel tértek haza a kecskeméti Junior Országos Bajnokságról a Szolnoki Sportcentrum-Sportiskola cselgáncsozói. A megméretésen Kelemen Adél, Mondok Viktória és Hoffer Norbert is dobogóra állhatott.

Hétvégén Kecskeméten rendezték a Junior Országos Bajnokságot, melyen három érmet is szereztek a Szolnoki Sportcentrum-Sportiskola versenyzői.

Kelemen Adél, cselgáncs, junior ob, aranyérem
Kelemen Adél (balról a második) az első helyen végzett a Junior Országos Bajnokságon
Fotó: judoinfo.hu

A női 63 kg-os súlycsoportban Kelemen Adél nem talált legyőzőre, így a verseny végén a dobogó legfelső fokára állhatott fel. A 78 kilogrammosok közt Mondok Viktória csak a döntőben szenvedett vereséget, így ezüstéremmel térhetett haza. A fiúknál a 90 kg-os kategóriában Hoffer Norbert a harmadik helyen végzett, 66 kg-ban pedig Csajbók Barnabás hetedikként zárta az országos bajnokságot.