GALÉRIÁVAL

2019.10.06. 19:06

Tovább menetel a jászberényi gárda

Az NB III. Keleti csoportjának 9. fordulójában a jászberényi csapat magabiztosan győzte le a Sényő együttesét. Ezzel a berényi csapat csak kevesebb győzelmével szorul a második helyre az éllovas Füzesgyarmat mögé.

Jászberényi FC – Sényő 3–0 (2:0)

Jászberény, 300 néző, vezette: Bálint A. (Pogonyi, Zahorecz)

JFC: Miski – Szemere, Lakatos B., Lakatos G., Süttő – Sándor I., Gresó, Király O. (Szabó T., 72.), Szöllősi, Nagy Sz. (Szanku, 52.) – Pálinkás (Balogh M., 69.). Edző: Német Gyula

Sényő: Gazsi – Bodó, Szokol, Fenyőfalvi, Kristófi, Lakatos L., Boros, Lizák, Kapacina V., Márton A., Fabu. Edző: Imrő László

18. perc: Pálinkás egy csel után ügyesen gurított vissza Gresó elé, aki 14 méterről kilőtte a bal sarkot, 1-0 – írta a jászberényi FC honlapja.

21. perc: Király mesteri kiugratása után Gresó 10 méterről helyezett a hálóba, 2-0.

77. perc: Szöllősi labdát szerzett a felezővonalnál, majd a kint álló kapus fölött 45 méterről a léc alá emelt, 3-0. Parádés gól volt!

Csapatunk gyorsan döntésre vitte a dolgot, alig húsz perc alatt megnyugtató előnyre tett szert, majd a második félidőben még növelve is előnyét magabiztos győzelmet aratott.

További eredmények: Erzsébeti SMTK–Ózd 2-2, Cegléd–DEAC 0-3, Tiszaújváros–Balassagyarmat 1-3, Gyöngyös–Debrecen II. 3-1, Füzesgyarmat–Putnok 3-2, Eger–Tállya 1-0, Hatvan–Diósgyőr II. 1-1

Az élcsoport állása: 1. Füzesgyarmat 21 pont. 2. Jászberény 21, 3. Cegléd 20, 4. DEAC 19, 5. Tiszaújváros 17 pont