Döntetlent játszott a Jászberény az Ózddal

Az NB III. keleti csoportjának 7. fordulójában az újoncnak számító ózdi együttest fogadta a Jászberényi FC.

Jászberényi FC – Ózd 1–1 (0–1)

Jászberény, 400 néző, vezette: Tóth Tamás (Szabó Ferenc, Kövér Tamás)

JFC: Miski – Szemere (Ilkovics, 78.), Lakatos G., Lakatos B., Süttő – Sándor I. – Gresó, Király, Szöllősi (Balogh B., 71.), Ludasi – Pálinkás (Szanku, 20) . Edző: Német Gyula

Ózdi FC: Lékai – Gál B., Balogh A. Kozics, Pataki R., Gábor, Lévai, Pfister, Pataki Zs., Gál Sz., Keményffy. Edző: Várhidi Péter

A jászberényi klub honlapjának beszámolója szerint, a 9. percben: Gresó Mátyás lövését már mindenki bent látta, de az ózdi védők a gólvonalról kivágták a labdát, az ellentámadásból pedig Kozics 8 méterről úgy lőtt a hálóba, hogy Miski Zoltán kapus kezéről vágódott a gólvonalon túlra, 0–1.

20. perc: Pálinkás Gergő összefejelt ellenfelével, a mentő szállította kórházba.

57. perc: Gresót buktatták a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt Süttő Attila magabiztosan értékesítette, 1–1.

Bár mentek, hajtottak a jászberényi csapat játékosai, ezúttal sajnos a szokásosnál tompábbak voltak, így meg kellett elégedniük a sovány egy ponttal. A hajrában hiába szorította be vetélytársát a hazai legénység, játékosai képtelenek voltak gólt lőni. Így elmaradt a várva várt siker. A vendégek pedig immár ötödik döntetlenjüknek örülhettek.