labdarúgás - Megyei II.

2020.03.06. 09:14

A Martfű a Rákóczifalvával, a KuTE a Tiszagyendával játszik

Újabb fordulójához érkezik hétvégén a megyei másodosztály. Ezúttal hét mérkőzést rendeznek meg, mivel a visszalépett Csépa lenne a szabadnapos, így a többi csapat egymással megmérkőzik.

A martfűi csapat továbbra is az élen, de a hétvégén ez akár meg is változhat

Tehát minden résztvevő pályára lép a két nap során. A listavezető Martfű a múlt héten botlott a Szászberek ellen (1–1), ám a Kunszentmárton pontvesztése miatt maradt az első helyen. Szombaton azonban még nehezebb dolga lesz élen maradni az első helyezettnek, mivel a harmadik, tavasszal még százszázalékos Rákóczifalva érkezik hozzájuk.

A KuTE lehet a nevető harmadik, már ha sikerül nyernie vasárnap. Márpedig ez nem lesz könnyű, hiszen a negyedik Tiszagyendához látogatnak. Az ötödik helyen álló Tiszaszentimre számára is jól sülhet el a forduló, hiszen az első négy csapatból így kettő biztosan pontot veszít, míg számára az utolsó előtti Jászboldogháza ellen nagy esély mutatkozik a győzelemre.

A négy meccse nyeretlen Cibakháza a Jászapáti ellen javíthatna mérlegén, amely ugyanennyi találkozó óta nem győzött. Az egyaránt 19 ponttal álló Cserkeszőlő és Szászberek egymással csap össze, míg a sereghajtó Tiszajenő Szolnokon, a Tiszaligetben fogadja a Jászszentandrást, a Túrkeve pedig az Abádszalókot látja vendégül.

Párosítások:

Szombat: Cibakháza–Jászapáti, Martfű–Rákóczifalva, Cserkeszőlő–Szászberek, 15.00

Vasárnap: Tiszajenő–Jászszentandrás (Szolnok, Tisza­liget), 10.00, Tiszaszentimre–Jászboldogháza, Tiszagyenda–Kunszentmárton, Túrkeve–Abádszalók, 15.00